GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 13095716
nr 1309 5716
Jardiniere
Rörstrand, Gondoljär. Längd: 25, höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:12:23
23/2 20:54:34
Rörstrand